פתרונות לבעיות בחיי המין » עשבי תיבול לשיפור הסקס
ג'ינקו בילובה

עשבי תיבול לשיפור הסקס

אורגזמה חזקה וארוכה יותר? צמחים מסוימים יהפכו את הסקס שלכם למהנה יותר

כבר ניסיתם חליטה ממריצה לטיפול בדחף מיני ירוד וקשיים בזקפה?

אין אונות מוגדרת כתפקוד מיני לקוי, המתבטא בקושי ואולי באי-יכולת להגיע לזקפה ולאורגזמה. אין אונות עשויה לנבוע בשל סיבות רבות. סיבות אלו ראוי שיתבררו אצל רופא על מנת לאתר את מקור הבעיה.

אז הנה כמה טיפים מכיוון לא צפוי – מעשבי תיבול וצמחים שיש כמעט בכל בית.

ידוע שעייפות וחוסר שינה הם אויב של יחסי מין תקינים. להפחתת העייפות אפשר להשתמש בוויטניה, צמח המשפיע על המערכת ההורמונלית ומסייע במצבי עומס ולחץ. פשוט להרתיח חצי כפית עלים בכוס מים חמים – ולשתות.

ג'ינקו בילובה
ג’ינקו בילובה. צמח זה תורם לזרימה התקינה של הדם בכל חלקי גוף האדם, כולל איברי המין.

זנגוויל (ג’ינג’ר) הוא שורש מאוד חשוב בשל היכולת שלו לשפר את זרימת הדם לאיבר המין. הוא ממריץ ומחמם את גוף האדם. תבלינים זהים נוספים הינם רוזמרין, פפריקה חריפה, שום וצ’ילי.

לשמירה על איזון הורמונלי כדאי לעשות שימוש בדקל ננסי, המסייע לאיזון רמות הטסטוסטרון.

ג’ינקו בילובה. צמח זה מפתח את מחזור הדם בכל חלקי גוף האדם, כולל איברי המין.

לטובת תפקוד האישה הזינו את גופכן עם הדברים הבאים:

אומגה 3 חשוב מאוד – מאבני היסוד של הורמוני המין בגוף. חומצות שומן מסוג זה נמצאות בשמן זית, בזרעי פשתן, אגוזי מלך, זרעי מרווה מרושתת וכן הלאה.

ויטמין E – עוזר להרחבת כלי הדם. הוויטמין מצוי בדגנים מלאים, בירקות ירוקים, במוצרי סויה ובחלק מהפירות (למשל מנגו).

מזונות חריפים כגון צ’ילי – מחקרים מצאו קשר ישיר בין אכילת מזונות חריפים ובין תפקוד מיני תקין בגברים. בעוד שהסיבה לכך אינה ידועה עדיין, אפשר להניח כי חריפות כמו זו המצויה בצ’ילי תורמת לשיפור זרימת הדם ומשפיעה לטובה על התפקוד המיני.

המלצה כללית: להכין חליטה מצמח או כמה צמחים ביחד. להעביר את החליטה לתרמוס ולשתות מדי פעם ממנה לאורך היום במשך כמה שבועות עד להתחזקות. כשהמצב משתפר אפשר לרדת לפעמיים בשבוע – וככה להמשיך ולהתמיד.